زیورآلات و ساعت

ساعت بند چرم استثنایی و زیبا

ساعت بند چرم استثنایی و زیبا

ساعت مردانه بند چرم برند والار،صفحه بزرگ و زیبا،قاب طلایی،طرح سه موتوره،بند چرم ضخیم و موجود در دو رنگ صفحه سفید و صفحه مشکی و امکان انتخاب رنگ پس از خرید


قیمت محصول : 19,000 تومان


انگشتر مردانه عقیق سیاه

انگشتر مردانه عقیق سیاه

انگشتر عقیق سیاه - تهیه شده از سنگ عقیق سیاه انگشتر مردانه عقیق سیاه agate وزن :4.98 گرم سنگ اصل معدنی سختی عقیق 7 – 6.5 می باشد. باعث افزایش برکت و فراخی و زیادی رزق و روزی می شود. عقیق با خود خوش شانسی و خوش اقبالی نیز برای صاحبش به ارمغان می آورد.


قیمت محصول : 54,000 تومان


انگشتر پلیمری دخترانه

انگشتر پلیمری دخترانه

انگشتر پلیمری دخترانه - پایه برنجی انگشتر پلیمری این انگشتر مخصوص بانوان هست. کاری بسیار زیبا و خاص که در دستان شما میدرخشد.


قیمت محصول : 39,000 تومان


انگشتر عقیق سبز

انگشتر عقیق سبز

انگشتر زنانه عقیق - تهیه شده از سنگ عقیق سبز انگشتر نقره مناسب برای خانم ها مناسب برای تمامی ماه ها دفع بلا، در برابر حوادث و بلایا از صاحبش محافظت می کند. سنگ عقیق برای محافظت از چشم زخم می باشد.


قیمت محصول : 98,000 تومان


انگشتر عقیق قرمز

انگشتر عقیق قرمز

انگشتر زنانه عقیق - تهیه شده از سنگ عقیق قرمز عقیق قرمز(AGATE) انگشتر نقره مناسب برای خانم ها مناسب برای تمامی ماه ها نگین فست، کار دست، سنگ اصل معدنی شفاف و خوشرنگ


قیمت محصول : 98,000 تومان


انگشتر عقیق سلیمانی

انگشتر عقیق سلیمانی

انگشتر مردانه عقیق - ساخته شده از سنگ عقیق سلیمانی مناسب برای آقایان کار دست، سنگ اصل معدنی مناسب برای تمامی ماه ها عقیق در مناطق دیگری یافت می شود اما مرغوب ترین نوع آن عقیق یمنی می باشد


قیمت محصول : 110,000 تومان


انگشتر عقیق

انگشتر عقیق

انگشتر مردانه عقیق - نگین : سنگ عقیق مناسب برای آقایان وزن نقره: گرم6.77 وزن نگین:2.5 گرم کار دست، سنگ اصل معدنی مناسب برای تمامی ماه ها


قیمت محصول : 99,000 تومان


انگشتر زنانه زبرجد

انگشتر زنانه زبرجد

انگشتر زنانه زبرجد این انشگتر زنانه میباشد و از سنگ زبرجد ساخته شده است. مناسب برای خانم ها وزن نقره:3.12 گرم وزن نگین:2.5ct (قیراط)


قیمت محصول : 94,000 تومان


گردنبند عقیق شجر

گردنبند عقیق شجر

گردنبند عقیق شجر - تهیه شده از سنگ عقیق این گردنبند به صورت 5 ضلعی می باشد. جهت تخلیه و پاکسازی عقیق از امواج منفی می توانید آن را در هفته یک بار در آب جاری بشویید. و جهت شارژ مجدد سنگ را در معرض نور خورشید قرار دهید.


قیمت محصول : 19,000 تومان


گردنبند قلب عقیق سیاه

گردنبند قلب عقیق سیاه

گردنبند مدل قلب - تهیه شده از سنگ عقیق سیاه مناسب اقایان و خانم ها سنگ اصل معدنی وزن:7.05 گرم دفع بلا، در برابر حوادث و بلایا از صاحبش محافظت می کند. سنگ عقیق برای محافظت از چشم زخم می باشد.


قیمت محصول : 29,000 تومان