نمونه محصولات

اجاق گاز صفحه ای استیل

اجاق گاز صفحه ای استیل
 • 819,000 تومان

فر تمام برق دیجیتال سفید 12 برنامه

فر تمام برق دیجیتال سفید 12 برنامه
 • 1,837,500 تومان

سرویس 18پارچه چدن گرانیت مارک (crop set)

سرویس 18پارچه چدن گرانیت مارک (crop set)
 • 950,000 تومان

اجاق گاز صفحه ای شیشه ای(رابیتس)

اجاق گاز صفحه ای شیشه ای(رابیتس)
 • 367,500 تومان

سرخ کن و هواز یک قاشق روغن 5862W

سرخ کن و هواز یک قاشق روغن 5862W
 • 580,000 تومان
 • ثبت نام فروشنده
 • ورود همكار تبليغاتي
 • ثبت نام همكار تبليغاتي
 • رهگيري سفارش

محصولات ویژه

پتو مسافرتی

پتو مسافرتی
 • 26,500 تومان

بالشتک خواب آرامه Arame

بالشتک خواب آرامه Arame
 • 29,900 تومان

پتوی برلیان نیکو باف یک نفره

پتوی برلیان نیکو باف یک نفره
 • 80,000 تومان

پتو گل برجسته رنگی 2 نفره

پتو گل برجسته رنگی 2 نفره
 • 130,000 تومان

خبر : کارهایی که موجب به دست آوردن پول می شود

1396/02/02 - 17:23:07
در باور عامیانه ی مردم بعضی کارها هست که باعث پول به دست آوردن می شود. اصفهانی ها عقیده دارند اگر سیاهی دور نان را بخوریم پولدار می شویم. نهاوندی ها اعتقاد دارند که اگر کف دست بخارد و ببوسد و ...


زن اگر چادرش را چپه سر کند پول گیرش می آید (خراسانی) اگر سیاهی دور نان را بخورند پول پیدا می کنند (اصفهانی) اگر کف دست کسی خارش کند باید آن را ببوسد و به پیشانی بکشد و به شکم خود بمالد یا به سر شخص پدرداری بمالد تا پول دستش بیاید (نهاوندی)

اگر به کف دست نوزاد پول بگذارند و آن پول را به گدا بدهند آن بچه در بزرگی پولدار می شود. (گیلانی) اگر خر خاکی را بگیرند یا ببینند پول به دستشان می آید (گیلانی) اگر مژه به روی گونه ی راست بیفتد پولی به دست شخص می رسد (سیرجانی) اگر نوزاد دختر باشد در کف یک دستش نخ و سوزن قرار می دهند و در کف دست دیگر وی پول قرار می دهند بدین وسیله خانم کدبانو خیاط و پولدار می شود(سبزواری)  اگر کسی در خواب مار ببیند پول گیرش می آید (کرمانی)

اگر قبل از خوردن چای؛ بی اختیار قند داخل چای بیفتد فرد پول هنگفتی را خرج خواهد کرد یا از دست خواهد داد. اگر بی اراده حبه قند از دست شخص در استکان چای بیفتد آن شخص پولدار می شود.  هنگام خوردن چای اگر قند از دست به درون چای بیفتد یعنی پولی به دست می اید.

اگر کسی نانی را بخورد که دو طرف آن برشته شده است پول پیدا می کند (کلاردشتی) از آدم خسیس اگر پول بگیرند باید آن را مایه ته کیسه ی خود بکنند تا پولدار شوند. (درگزی) به هم زدن پول خرد باعث پولداری می شود. (تبریزی) اگر فرد پول هایی که در قلک می اندازد را بشمارد پول هایش کم می شود (نیشابوری) هر کس گل درخت اشرفی را هنگام تحویل سال بچیند و سال دیگر پای همان درخت بریزد و دوباره مقداری گل بچیند پول دار خواهد شد (شیرازی)

عنکبوت جلوی هرکس بیاید پول دار می شود (هدایت) و اگر در اتاق به خانه کسی بیاید صاحب خانه پول دار می شود.(گیلانی) اگر مگسی را که در روی بدن اسب می نشیند گرفته و دفن کنند پول دار می شوند (آلاشت و سواد کوه) و مگس سگ روی هر کس بنشیند پول دار می شود (هدایت. خراسانی. نهاوندی) مرغی که تخم دوزرده می گذارد اگر کسی داشته باشد پول دار می شود و نباید آن را از دست داد. (آباده ای)

کاسب اول صبح و سرچراغ نباید نسیه بفروشد و اگر خواست نسیه بفروشد باید پول کمی را حتما بگیرد تا دشت کند. (دماوندی؛ لرستانی؛ ایلامی)

اگر دست راست بخارد پول از دستت می رود ولی اگر دست چپ بخارد پول به دستت می آید (اشنویه) هرگاه ناگهان کف دست خارش کند گویند پول می رسد (ایوان غرب)

بچه که تازه به دنیا می آید در هنگام گرفتن ناخن های او باید پول در دستش بگذارند تا پولدار شود یا قلم به دستش بدهند که صاحب قلم شود (هدایت)

 

1396/02/02 - 17:23:07
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي